W Twoim koszyku jest pusto.
Co możesz teraz zrobić?

Opinia od Angeliki

Natknęłam się razu pewnego na live Łukasza. Zaraziłam oglądaniem męża...któregoś razu pyta "chciałabyś ciasto od drożdżowe ?" No i tak to się zaczęło. Poszło pierwsze zamówienie, spodobała mi się Pani Jogurtowa i Pani Zebra. I takie dwa ciasta też zamówiliśmy.

Dotarły w całości, zapach już od samego ściągnięcia folii z pudełek. Otwieranie każdego pudełka sama przyjemność. Spod papieru wyłania się foremka z wyrośniętym ciastem. No nóż sam się prosi, żeby się od razu w nie wkroić. Za jednym zamachem jak się dorwałam to poszło pół blaszki zebry. Ciasta pychota. Idealnie wypieczone, nie potrzebują dosłownie nic więcej. Dla mnie to super oderwanie od pieczenia, bo sama w domu też robię różne wypieki ale czasem już poprostu się nie chce. I ciasta od Pana Drożdżowego nadają się idealnie na taką przerwę. Polecam każdemu, takim osobom które mają do pieczenia dwie lewe ręce, takim jak Ja którym czasem się nie chce. Oraz takim którzy nie mają na to czasu a chcą zjeść coś dobrego i z pewnego źródła. Tutaj na paczkach jest skład, są wypisane alergeny.

Nie ma się do czego przyczepić. Łukasz wspaniały człowiek z sercem do wypieków i do ludzi. Kontakt też super. Nie mogę się doczekać kolejnego zamówienia....kolejnym razem zamawiam murzynka, sernik i szarlotkę obowiązkowo. I czekam rownież jak uda mi się spróbować chlebka z masełkiem.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w zamówieniach jeszcze nie raz !!!!!

Sprawdź, czym dostarczymy do Ciebie zamówienie

Twoje zamówienie dostarczymy FoodKurierem, Kurierem InPost lub do Paczkomatu InPost.
Podczas składania zamówienia wybierz dogodną dla siebie formę wysyłki :)

Masz pytania odnośnie wysyłki? Wyślij zapytanie do Pana Drożdżowego

Niestety, Pan Drożdżowy nie dostarczy ciasta do wskazanej miejscowości 😔

Ale nie martw się! Napisz mu wiadomość na adres zamowienia@drozdzowe.com. Postara się znaleźć jakieś rozwiązanie!

Tak, Pan Drożdżowy dowiezie do Ciebie ciasto! 😎